Bir tek kişinin bile gönül kubbesinde hoş bir sadâ bırakabilmek güzel bir hizmet olacak ve yaşam bundan sonra benim için ancak insana hizmet edebilirsem bir anlam ifade ediyor..

Sizi bu düşüncelerimle karşılamak ve hoş geldiniz demek istedim..

Safalar getirdiniz..

Sosyal medyadaki sayfalarımız, Youtube, Google ile aynı anda her şeyi bir hareket noktasından takip edebileceğiniz bir nokta yaratmaya çalıştık.

Burası bizim buluşma noktamız..

Projelerim, konserlerim, provalarım, televizyon ve fotoğraf çekimlerim, gazete röportajlarım, akademik kariyerim, açıklamalarım, ülkemizde ve dünyamızda olan güncel olaylarla ilgili görüşlerimi hep bu sayfa üzerinden takip edebilir, linklerle aktarıldığınızda ise aktarılan alanlardaki olumlu ya da olumsuz tüm geri dönüşleri izleyebilirsiniz.

Geçmişte yapılan ve aslında bugüne çok şey söyleyen röportajlarımız da dahil, kendi arşivimdeki özel fotoğraflarında zaman zaman yayınlanacağı bu sayfa benim için önemli ve uzun bir zaman da üstünde araştırma yapılarak tasarlanan bir çalışmanın ürünü, bir hedefimiz var ve o hedefe adım adım, acele etmeden, dikkatlice yürümek istiyorum..

Menajerlik E-mail adresim üzerinden işlerimiz için bana ulaşabileceksiniz..

Bu sayfa üzerinden kendi tasarımlarım olan ürünlerinde satın alınabileceği bir sayfa hayalim var. Küçük, compact, butik ama içeriği ruhu zenginleştiren bir ürün serisi hazırlama planım var..

Benim için her biri ayrı ayrı çok değerli olan ilginize şimdiden içtenlikle teşekkürler ederim.

Sevgi dolu Saygılarımla

Yorumlar